Blogs in Czech Rss

Bude OnePlus 6T konečně podporovat i microSD karty ?

Published In: Blogs in Czech Hits: 190 Comment: 0
Už jen pět dnů nás dělí od oficiálního představení nového OnePlus 6T a nejnovější model OnePlus bude k mání s mnohem větší dávkou revolučních prvků, než se od „mezi-generačního“ kousku očekává. Ať už hovoříme o novém designu s decentním kapkovitým vykousnutím, čtečce otisků prstů integrované přímo do displeje nebo i smutnou absenci 3.5 mm audio jacku. Ale možná se schyluje i k další premiéře, protože se na stránkách německého prodejce OTTO objevily omylem specifikace OnePlus 6T s několika zajímavými detaily.
Read more

Specifikace Xiaomi Mi MIX 3 se dostaly ven už den před vydáním

Published In: Blogs in Czech Hits: 180 Comment: 0
Zítřek má v kalendáři drtivá většina mobilních fanoušků zakroužkovaný velkou červenou fixou, protože v brzkých odpoledních hodinách místního času spatří přímo v Zakázaném Městě v Pekingu světlo světa nové Xiaomi Mi MIX 3. A označit tento model jako „netrpělivě očekávaný“ by asi bylo ještě velmi silné podcenění situace. Necelý den před vydáním se nám také do ruky dostaly další snímky telefonu samotného spolu s některými potvrzenými hlavními specifikacemi.
Read more

Po roce začíná distribuce Red Hydrogen One s holografickým displejem

Published In: Blogs in Czech Hits: 209 Comment: 0
Společnost RED. která je známá svými špičkovými profi kamerami se před rokem rozhodla vstoupit do segmentu mobilních telefonů skutečně unikátním přístrojem Red Hydrogen One. Ten byl jako první telefon vybaven holografickým displejem.
Read more

Nubia Red Magic 2 přijde už brzy

Published In: Blogs in Czech Hits: 215 Comment: 0
Herní telefony se letos začínají poměrně slušně prosazovat. Máme jich tu hned několik. Asus ROG, Razer Phone 2 a nebo čerstvě představený Black Shark Helo. Konkurence je velká a do ní chce zasáhnout také herní přístroj Nubia Red Magic 2. Na internetu je už upoutávka na tento telefon s tím, že by se měl objevit už brzy.
Read more

Xiaomi Black Shark Helo je na světe s až 10 GB RAM

Published In: Blogs in Czech Hits: 234 Comment: 0
Je to tady. Herní telefon Xiaomi Black Shark Helo byl oficiálně uveden. Přestože se jedná o nepatrně inovovanou verzi původního Black Shark, který se na trh dostal začátkem roku, mohl by v segmentu herních zařízení zapůsobit slušnou cenou.
Read more

Vernee X1 s trendy designem a procesorem Helio P23

Published In: Blogs in Czech Hits: 237 Comment: 0
Telefon Vernee X1 se letos na jaře objevil jako speciální edice původního Vernee X. Ovšem nějaké zásadní změny zde nehledejme. Design i hardware je v podstatě stejný, změna nastala jen v rámci kombinace pamětí. Výrobce však slibuje dobré odladění celého systému a tím vyšší výkonnost přístroje.
Read more